دکتر محمد اعلام کرد:
افتتاح ۴۰ پروژه ملی در چهل سالگی انقلاب اسلامی

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) از افتتاح ۴۰ پروژه ملی توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، دکتر سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) روز یکشنبه پانزدهم مهرماه در حاشیه برگزاری آیین تکریم و معارفه فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: قرارگاه مجموعه‌ای است که با هدف کمک به نظام و دولت‌ها در مرتفع نمودن مشکلات مردم و توسعه عمران و آبادانی کشور ایجاد شده است و امروز نیز با قوت و قدرت در همین راستا گام بر می‌دارد.
وی افزود: با وجود تحریم‌های ظالمانه دشمنان علیه نظام و ملت ایران، مصمم  به کمک دولت در تکمیل زیرساخت‌ها و فعال‌سازی بخش خصوصی و نیز اشتغال‌زایی جوانان هستیم.
دکتر محمد با تأکید بر اینکه قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) امروز در حال شناسایی خلأهای موجود و تولید ثروت ملی در راستای ارتقای رفاه عمومی جامعه می‌باشد گفت: با توجه به پتانسیل و ظرفیت‌های بسیار مطلوبی که بحمدالله در کشور از آن برخورداریم، درصدد رفع مشکلات هستیم و در این راستا دست یاری به سوی دولت دراز می‌کنیم.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) همچنین از افتتاح ۴۰ پروژه ملی  توسط قرارگاه در سال جاری خبر داد و اظهار کرد: در تلاشیم تا در ۴۰ سالگی انقلاب  دستاوردهای مهم و ارزشمندی را برای ملت شریف ایران به ارمغان آوریم.
 

   1397/7/15 14:03