با حضور فرمانده کل سپاه؛
آیین تکریم و معارفه فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) برگزار شد

آیین تکریم و معارفه فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با حضور سرلشکر جعفری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، آیین تکریم و معارفه فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) صبح روز یکشنبه ۱۵ مهر ماه با حضور سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از فرماندهان، مسئولان، معاونان وزرا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران عامل قرارگاه و زیرمجموعه‌های آن برگزار شد.
بنابراین گزارش، در این مراسم با تقدیر از تلاش‌های مجاهدانه سردار سرتیپ پاسدار عبادالله عبداللهی در مدت تصدی مسئولیت فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، دکتر سعید محمد به سمت فرماندهی این قرارگاه منصوب شد.
در این مراسم سردار سرتیپ پاسدار عبادالله عبداللهی فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) گزارشی از روند فعالیت‌ها و اقدامات قرارگاه در حوزه‌های مختلف در مدت شش سال تصدی مسئولیت خود ارائه کرد. 
سردار عبداللهی سازماندهی و چابک‌سازی مجموعه قرارگاه، تخصصی کردن رده‌ها، تمرکز بر پروژه‌های ملی و اجرای پروژه‌های مهم و راهبردی از قبیل ساماندهی آب‌های غرب کشور، ساخت پالایشگاه ستاره خلیج فارس، راه‌اندازی فازهای ۱۵ و ۱۶ پارس جنوبی و طرح آبرسانی غدیر را از جمله اقدامات مهم قرارگاه در سال‌های اخیر برشمرد و دستاوردهای قرارگاه در عرصه‌های نفت، گاز، پتروشیمی، راه و شهرسازی، خطوط انتقال آب، حفر تونل، سدسازی و محرومیت‌زدایی را نیز مورد اشاره قرار داد.

   1397/7/15 14:01