برگزاری مسابقات نیمه‌نهایی قرآن کریم کارکنان قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)

مسابقات نیمه‌نهایی قرآن کریم کارکنان قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) و رده‌های تابعه روز شنبه چهاردهم مهرماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، مسابقات نیمه‌نهایی قرآن کریم کارکنان قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) و رده‌های تابعه با حضور حافظان، قاریان، مؤذنین قرارگاه و با قضاوت داوران بین‌المللی قرآن در حسینیه فاطمه‌الزهراء(س) ستاد قرارگاه برگزار شد.
معاون فرهنگی و تبلیغات قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در این خصوص گفت: این مسابقات همچون سال‌های گذشته در پنج رشته حفظ قرآن، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، اذان و مفاهیم اجرا شد و 120 نفر از کارکنان قرارگاه در آن شرکت کردند.
محمدرضا خُرّمی افزود: از بین رشته‌های این مسابقه، رشته حفظ قرآن در سطوح 5جزء، 10جزء، 15جزء، 20 جزء و حفظ کل و رشته مفاهیم در دو سطح از جزء 20 و 21 تفسیر نمونه برگزار شد.
وی افزود: در سطح مقدماتی این مسابقات که در رده‌های زیرمجموعه قرارگاه برگزار شد 660 نفر از کارکنان قرارگاه شرکت کردند که از بین آنها 120 نفر به دوره نیمه‌نهایی راه یافتند و در این خصوص شاهد رشد 20 درصدی شرکت‌کنندگان بودیم.
معاون فرهنگی و تبلیغات قرارگاه ضمن تشکر از حمایت‌های فرمانده و مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه در اجرای مسابقات قرآنی در قرارگاه گفت: این حمایت‌ها باعث شده تا هر ساله کارکنان قرارگاه در مسابقات نهایی قرآن کریم در سطح سپاه و نیروهای مسلح حائز رتبه‌های برتر شوند به گونه‌ای که سال گذشته و در سی و یکمین دوره مسابقات قرآن نیروهای مسلح، سه نفر از کارکنان قرارگاه خاتم در سه رشته اذان، حفظ و مفاهیم موفق به کسب عناوین برتر شدند.
محمدرضا خُرّمی اظهار داشت: مسابقات مقدماتی قرآن کریم ویژه همسران و فرزندان کارکنان قرارگاه نیز با حضور 575 نفر در رده‌های زیرمجموعه قرارگاه برگزار شده است و 155 نفر به مرحله نیمه‌نهایی راه یافته‌اند که این مسابقه در تاریخ بیست وششم مهرماه برگزار خواهد شد.

   1397/7/14 07:42