مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص):
بزرگ‌ترین پالایشگاه میعانات گازی جهان به وسعت 700 هکتار ساخته می‌شود

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: پروژه پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس به عنوان بزرگ‌ترین پالایشگاه میعانات گازی جهان و از پروژه‌های قرارگاه خاتم(ص) در زمینی به وسعت 700 هکتار در 25 کیلومتری غرب بندرعباس در حال اجراست.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، حجت‌الاسلام والمسلمین رمضانعلی کوهستانی سه‌شنبه هفدهم بهمن‌ماه در سلسله نشست‌های سیاسی که به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی در فاز دو مدرسه علمیه شهید صدوقی برگزار شد،‌ با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی سبب احیای بسیاری از آموزه‌های دینی در جامعه بشری شده است، تصریح کرد: امام خمینی(ره) با تکیه بر قدرت مردم توانست به شیوه مطلوبی مقابل رژیم شاهنشاهی و قدرت‌های مختلف استکباری ایستادگی کند.
وی با بیان اینکه دشمنان در عرصه‌های مختلف مقابل پیشرفت نظام اسلامی مانع ایجاد کردند، اضافه کرد: نظام اسلامی تاکنون بدون تأثیرپذیری از توطئه‌ها و نقشه‌های دشمن به دستاوردهای بسیاری رسیده است و همچنان به حرکت خود در مسیر رشد و تعالی ادامه می‌دهد.
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) خاطرنشان کرد: در هر کشوری تلاش می‌کنند که مسلمانان نسبت به علوم و نوین جدید ناآشنا باشند تا مسلمانان از پیشرفت‌های جدید جامعه بشری محروم بمانند.
وی عنوان کرد: در پروژه پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس که تاکنون فاز نخست آن به بهر‌برداری رسیده است، ده‌ها هزار نفر اشتغال دارند که برای هر کدام از این افراد وظایف مشخصی تعیین شده است.
کوهستانی از فعالیت 300 روحانی در قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) یاد کرد و ادامه داد: برخی تلاش می‌کردند که قرارگاه سازندگی به عرصه نفتی کشور ورود پیدا نکند در حالی ‌که در حوزه زیرساخت‌های مورد نیاز در عرصه‌های مختلف گازی کشور دستاوردهای بسیاری داشته‌ایم.
وی از اثرگذاری تدابیر رهبر انقلاب اسلامی در تحقق اهداف نظام اسلامی یاد کرد و یادآور شد: در هر عرصه‌ای که کشور با مشکلات جدی روبه‌رو شد توانستیم با عمل به فرمایش‌های رهبری آن مشکلات را رفع کنیم.
کوهستانی با بیان اینکه قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) برای نمایش دستاوردهای مختلف از بسترهای رسانه‌ای استفاده می‌کند، مطرح کرد: ورود این قرارگاه به امور مختلف سبب پایین‌آمدن برخی از هزینه‌ها می‌شود و برخی مخالف هستند که هزینه‌ها کاهش یابد زیرا در این صورت به منفعت‌های خود نمی‌رسیدند.

   1396/11/18 10:08