دستور سردار عبداللهی برای تسریع در اجرای پروژه‌های بهداشت و درمان

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) پس از بازدید از پروژه‌های بهداشت و درمان در تهران دستور تسریع در انجام این پروژه‌ها را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، سردار سرتیپ پاسدار عبادالله عبداللهی عصر روز یکشنبه پانزدهم بهمن‌ماه از پروژه‌های احداث بیمارستان‌های 300 تختخوابی روانپزشکی دانشگاه ایران، 160 تختخوابی رازی و 750 تختخوابی شهدای تجریش که به همت گروه‌های تخصصی و موسسات قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در حال ساخت است، بازدید کرد.
وی پس از بازدید از روند پیشرفت پروژه‌ها با اشاره به عقد تفاهم‌نامه با وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی مبنی بر مشارکت در احداث بیمارستان‌ها در نقاط مختلف کشور اظهار کرد: پیمانکاران اعم از گروه‌ها و موسسات و همچنین بخش خصوصی باید علاوه بر توجه به کیفیت کار به زمان‌بندی نیز توجه داشته باشند.
سردار عبداللهی خطاب به مدیران گفت: نباید اسیر گیر و گور اداری شد و  از زمان‌بندی ترسیم‌شده غافل شد زیرا امروز کشور نیازمند بهره‌برداری از بیمارستان‌های جدید است و همه باید تلاش کنیم مشکلات حوزه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مرتفع شود.
وی با بیان اینکه در توانمندی مدیران و مجموعه قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در احداث بیمارستان‌های بزرگ شکی وجود ندارد، اظهار کرد: هر یک از گروه‌ها، موسسات و شرکت‌های خصوصی در احداث پروژه‌های بهداشت و درمان کوتاهی کنند، مجبور به عدم همکاری با آنان خواهیم شد زیرا متعهد به قراردادها و تفاهم‌نامه‌ها هستیم.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) همچنین از همکاری و تعامل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بویژه وزیر تقدیر و تشکر کرد و گفت: هر کجا تعامل و همکاری بین کارفرما و پیمانکار بوده سرعت پیشرفت کار و پروژه افزایش می‌یابد و این به نفع مردم است.   1396/11/15 22:40