حجت الاسلام و المسلمین دهقانی:
دولتمردان برای رفع مشکلات اقتصادی به سیره شهدا تاسی کنند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) گفت: دولتمردان برای رفع مشکلات اقتصادی مردم، به سیره شهدا تاسی کنند و همچون شهدا از خود بگذرند تا مردم در رفاه و آسایش باشند.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)، حجت الاسلام و المسلمین محمود دهقانی در مراسم وداع با شهید گمنام در حسینیه فاطمه الزهرا(س) گروه تخصصی قائم اظهار کرد: بعضی ها در ایام نعمت پریشان احوال شده و دوران سختی را فراموش کرده اند و از ارزش ها و اعتقادات فاصله گرفته اند و مسئولان در هر پست و مقامی باید از خود بگذرند تا بتوانند برای این مملکت و مردم آسایش و آرامش و رفاه فراهم نمایند.
وی ادامه داد: شهدای هشت سال دفاع مقدس همچنان برای مردم ایران اسلامی مقدس هستند و اینها برای حفظ دین، استحکام نظام و استقلال میهنشان قدم در جبهه ها گذاشتند و خون پاکشان را تقدیم کردند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) گفت: هنوز فریاد هَیهَاتَ مِنَّا الذِّلَّة به معنای «محال است تَن به ذلّت دهیم» از کربلا بلند است و هنوز هم هستند کسانی که این فریاد را می شنوند و در برابر ظلم مستکبران ایستاده اند و آماده جان فشانی هستند.
   1397/7/24 06:13