حجت الاسلام و المسلمین دهقانی:
راه برون‌رفت از مشکلات عمل به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: راه برون‌رفت از مشکلات موجود جامعه، عمل به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، حجت‌الاسلام و المسلمین محمود دهقانی در دیدار مدیرعامل شرکت صدرا اظهار داشت: امروز کشور نیازمند بهره‌مندی از ظرفیت‌های داخلی است تا بتواند در برابر تحریم‌ها مقاومت کند.
وی افزود: شرکت صدرا با بیش از 50 سال سابقه، توانمندی بسیاری در عرصه فعالیت‌های دریایی دارد و باید کشور از این ظرفیت، حداکثر استفاده را بکند.
وی با بیان اینکه قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با مدیریت جهادی موجب احیای شرکت صدرا شده است، گفت: روح معنویت و اخلاص باید در مجموعه مدیران متعهد و متخصص همیشه جاری باشد و باید تلاش شود این نیروهای متهد و متخصص از هرگونه آسیب و آفتی در امان بمانند.
مهندس دهقانی مدیرعامل شرکت صدرا در این دیدار گزارشی از فعالیت‌های شرکت صدرا در جزیره صدرای بوشهر و همچنین کارخانه کشتی‌سازی نکا ارائه کرد.    
گفتنی است، شرکت صنعتی دریایی ایران «صدرا» در زمینه مهندسی، ساخت و نصب سکوهای پارس جنوبی، حمل و نقل دریایی، تعمیرات و ساخت کشتی و شناور در ایران بی‌رقیب است. 

   1397/7/25 10:05