نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان:
قرارگاه خاتم نمونه واقعی کار کردن با تعهد و تخصص است

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی با اشاره به اینکه قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) اقدامات خوبی در شهر کرمان و کشور در جهت آبادانی انجام داده است گفت: قرارگاه خاتم نمونه واقعی کار کردن با تخصص و تعهد در کنار هم است.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان روز چهارشنبه هجدهم مهرماه در جمع کارگران و کارکنان گروه تخصصی شهید رجایی از زیرمجموعه‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در کرمان اظهار‌ داشت: امروز کار و تلاش بیشتر از هر زمان دیگر نیاز کشور است و یک مجاهدت به‌شمار می‌رود.
علیدادی‌سلیمانی با بیان اینکه هر کاری برای به ثمر نشستن نیازمند تعهد کاری کارکنان در یک مجموعه است با تبیین داستان زندگی حضرت موسی گفت: حضرت شعیب(ع) حضرت موسی(ع) را برای متعهد بودن و امانتدار بودن آن حضرت پذیرفت و اینگونه گفت که موسی خدا را حاضر و ناظر بر کار خود می‌داند.
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه در مدیریت دینی خدا را باید حاکم بر خود بدانیم افزود: مدیری موفق است که در تمام اعمال و رفتار خود، خداوند را ناظر بر کارهای خود بداند و بداند که روزی در پیشگاه خداوند پاسخگو است.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و تاکید بر خواندن وصیتنامه شهدا، خاطر‌نشان کرد: در دفاع مقدس برای حضور و غیاب افراد، هیچ دستگاه کارت خوان و یا انگشت زدن در زمان ورود به جبهه نبود و شهدا با تعهد تمام به جبهه می‌آمدند.
علیدادی‌سلیمانی با بیان اینکه در انجام کارها تخصص هم لازم است و باید با علم به‌ویژه علم روز کارها رو جلو برد گفت: کنار هم گذاشتن تعهد و تخصص کارها را به نتیجه می‌رساند و این مهم یک اصل است.
وی با اشاره به اقدامات قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در شهر کرمان افزود: مجموعه قرارگاه خاتم به‌عنوان یک قرارگاه سازندگی اقدامات خوبی در استان کرمان و کشور داشته است که جای تقدیر دارد.
امام جمعه کرمان با بیان اینکه قرارگاه خاتم، تعهد و تخصص را در کنار هم به پیش برده است تصریح کرد: تکمیل پروژه‌های شهری کرمان باید در اولویت کاری مسئولان شهر کرمان باشد.
وی در این بازدید روند پیشرفت فیزیکی پروژهه‌های شهری کرمان که توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در حال احداث است را بررسی و از نزدیک در جریان مشکلات این پروژه‌ها قرار گرفت.

   1397/7/18 15:52