امام جمعه تبریز:
قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) مایه افتخار کشور است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) را مایه افتخار کشور دانست و گفت: جوانان جهادی و انقلابی این مجموعه با نقش‌آفرینی در حوزه اقتصادی، توسعه همه‌جانبه در پروژه بزرگ عمرانی را متجلی کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی امروز در دیدار مسؤولان مؤسسات فعال قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) شمال غرب کشور با تأکید بر این ‌که قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) مایه افتخار کشور است، اظهار داشت: این قرارگاه شعار «ما می‌توانیم» را تحقق عینی بخشیده است.
وی با بیان این‌که جوانان جهادی و انقلابی این مجموعه با نقش‌آفرینی در حوزه اقتصادی کشور توسعه همه‌جانبه را در پروژه‌های بزرگ عمرانی متجلی کرده‌اند، خاطرنشان کرد: مجموعه‌های فنی و مهندسی قرارگاه با انجام فعالیت‌های بزرگ عمرانی، اقتصادی و ایجاد اشتغال توانسته‌اند در عرصه اقتصاد مقاومتی موفق عمل کنند.
امام جمعه تبریز قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را مایه دلگرمی و امید آحاد ملت دانست و افزود: مقام معظم رهبری بیش از 8 سال است که عنوان و شعار سال را در زمینه‌های اقتصادی انتخاب می‌کنند، که نشان از اهمیت و حساسیت موضوع از دیدگاه معظم‌له است.
حجت الاسلام والمسلمین آل‌هاشم افزود: فعالیت‌های اقتصادی و عمرانی همانند عرصه‌های فرهنگی از اهمیت زیادی برخوردار است، چراکه دشمنان نظام اسلامی همیشه درصدد نفوذ از حوزه‌های اقتصادی و معیشتی مردم بوده‌اند تا نظام جمهوری اسلامی ایران را تضعیف کنند.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان این ‌که قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در زمینه‌های اقتصادی، کارآفرینی، اشتغالزایی، عمرانی و محرومیت‌زدایی موفقیت‌های قابل توجهی را کسب کرده است، گفت: ارتقای سطح معیشتی مردم و رفع مشکلات اقتصادی کشور مطالبه امروز مردم و رهبری نظام است.

   1397/1/16 11:54