نفرات برتر اولین دوره مسابقات بتن قرارگاه خاتم(ص) معرفی شدند

نفرات برتر اولین دوره مسابقات بتن قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، در مراسمی که روز چهارشنبه بیست و نهم آذرماه در مرکز تحقیقات کاربردی و خودکفایی قرارگاه برگزار شد نفرات برتر اولین دوره مسابقات بتن قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) معرفی شدند.
در این دوره از مسابقات، بیش از 190 تیم در 3 عنوان مسابقه اعلام حضور کردند و با هم به رقابت پرداختند که در نهایت طبق نظر داوران، در رشته بتن اقتصادی تیمی از گروه تخصصی نوح(ع) مقام اول و تیم‌هایی از گروه تخصصی قائم(عج) مقام دوم و سوم را به خود اختصاص دادند و در رشته بتن خودمتراکم نیز تیمی از گروه تخصصی نوح(ع) حائز مقام اول و تیمی از گروه تخصصی شهید رجایی حائز مقام دوم و تیمی از گروه تخصصی کربلا حائز مقام سوم شدند.
همچنین در رشته فیلم آموزشی تیم‌هایی از گروه تخصصی شهید رجایی و گروه تخصصی قائم(عج) به طور مشترک اول شدند و تیمی از گروه تخصصی قائم(عج) حائز مقام دوم شد و تیم‌هایی از گروه تخصصی کربلا و گروه تخصصی شهید رجایی مقام سوم را کسب کردند.
گفتنی است، اولین دوره مسابقات بتن در سطح موسسات و پروژه‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، با سه محور بتن اقتصادی، بتن خودتراکم و فیلم آموزشی بتن، قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، 26 و 27 مهرماه به میزبانی مؤسسه مهندسی رهاب گروه تخصصی قائم در مشهد مقدس برگزار شد.

   1396/9/29 14:44