پروژه تقاطع غیر همسطح ولی عصر(عج) شهر کرمان افتتاح شد

پروژه تقاطع غیر همسطح ولی عصر(عج) شهر کرمان از پروژه‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، پروژه تقاطع غیر همسطح ولی عصر(عج) شهر کرمان روز جمعه بیست و هفتم بهمن‌ماه با حضور سردار اکبری مدیرعامل گروه تخصصی شهید رجایی، مهندس رزم حسینی استاندار کرمان، دکتر پورابراهیمی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مسئولان شهر کرمان افتتاح شد.
سردار اکبری مدیرعامل گروه تخصصی شهید رجایی در مراسم افتتاح این پروژه ضمن تأکید بر اینکه سپاه در زمان جنگ در زمینه مهندسی توانمند شد و پس از جنگ از این ظرفیت در جهت بازسازی و سازندگی کشور استفاده کرد، تصریح کرد: هر کجا که به خط شکنی و ریسک نیاز بوده است سپاه حضور یافته است و سپاه همچنان به مانند دوران دفاع مقدس خط شکن بوده است و این راه خود را نیز ادامه خواهد داد.
وی گفت: سپاه در پروژه‌هایی که بخش خصوصی نمی‌تواند اقدام کند، وارد می‌شود چرا که سپاه جان فدای ملت و مردم است و همان گونه که سپاه در زمان جنگ جان خود را برای دفاع از مردم و کشور فدا می کرد، هم اکنون نیز جانفشانی سپاه در سازندگی کشور است.
سردار اکبری هدف سپاه از اجرای طرح‌های سازندگی و بازسازی را تامین آرامش و آسایش شهروندان بیان و ابراز امیدواری کرد همه طرح‌های شروع شده کرمان تا 2 سال آینده تکمیل شوند.
سردار اکبری اشتغال و توانمندسازی جوانان کرمانی شاغل در پروژه‌های قرارگاه در کرمان را از دیگر مزایای حضورشان در این شهر دانست و گفت حدود 400 نفر از مهندسان و متخصصان بومی کرمان در این طرح‌ها مشغول به کارند.
شایان ذکر است
تقاطع غیر همسطح ولی عصر(عج) شهر کرمان به طول 480 متر و دارای دو باند رفت و برگشت می‌باشد که  در طرح تفصیلی شهر کرمان و طرح جامع ترافیک شهری  حائز اهمیت می‌باشد و در جهت تسهیل حرکت غرب به شرق این شهر به همت گروه تخصصی شهید رجایی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) به انجام رسید.

 

   1396/11/30 11:13