پیام دکتر صالحی به فرماندهان جدید و پیشین قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص)

رییس سازمان انرژی اتمی ایران انتصاب دکتر سعید محمد، به سمت فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) و به نقل از پرتال سازمان انرژی اتمی، دکتر علی اکبر صالحی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در پی انتصاب دکتر سعید محمد، فرمانده جدید قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، در پیام‌هایی جداگانه به وی تبریگ گفت و از تلاش‌های خالصانه سردار سرتیپ پاسدار عبادالله عبداللهی، فرمانده پیشین این قرارگاه تقدیر کرد. متن این پیام‌ها به شرح زیر است:
جناب آقای دکتر سعید محمّـد
با سلام و درود
بدین‌وسیله، انتصاب شایستۀ جنابعـالی به فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریـک عرض می‌نمایم. امید است تا از رهگذر بهره‌مندی از سرمایۀ عظیم نیروهای انقلابی و ولایی و با بهره‌گیری از آخرین دستاوردهای نهادها و مراکز آموزشی و پژوهشی در حوزۀ علوم و فنون جدید، آغازگر فصلی نو در مسیر خدمت‌رسانی شایسته به ایران اسلامی باشید و موجبات رضایت و خرسندی رهبر فرزانۀ انقلاب اسلامی و فرماندهی معظّم کل قوا، حضرت امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) را فراهم آورید.
دوام سلامتـی و مزیـد توفیقات جنابعـالی را در سایۀ عنایات و توجّهـات حضـرت ولی عصر(عج) از درگـاه ایزد متعال مسألـت می‌نمـایم.
 
سردار سرتیپ پاسدار عبادالله عبداللهی
با سلام و درود
اکنون که پس از سال‌ها تلاش مجدّانه و مجاهدت خالصانه در راستای تحقّق منویّات رهبر فرزانۀ انقلاب اسلامی و فرماندهی معظّم کل قوا، حضرت امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) در قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) آماده می‌شوید تا در سنگری دیگر به خدمت‌رسانی ادامه دهید، بر خود فرض می‌دانم تا از زحمات بی‌دریغ جنابعالی در دورۀ تصدّی فرماندهی قرارگاه مذکور قدردانی نمایم.
امید است تا از رهگذر به‌کارگیری تجارب و اندوخته‌های گرانبهای مدیریتی بیش از پیش در مسیر دستیابی به اهداف بلند جمهوری اسلامی ایران کوشا باشید و در تربیت نسل جدیدی از مدیران و کارشناسان خبره و توانمند جهت پیشبرد برنامه‌های کلان سازندگی و آبادانی ایران اسلامی توفیق یابید.
دوام سلامتـی و مزیـد توفیقات آن برادر گرامی را در سایۀ عنایات و توجّهـات حضـرت ولی عصر(عج) از درگـاه ایزد متعال مسألـت می‌نمـایم.

   1397/7/18 08:28